lørdag 09. februar
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 10. februar
Kl. 14:50Odense Håndbold - Rostov-Don (k) - Håndbold
Champions League
Kl. 16:50RK Zagreb - Skjern Håndbold (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
torsdag 14. februar
Kl. 19:10Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
fredag 15. februar
Kl. 19:10Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
lørdag 16. februar
Kl. 18:00Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 22:00Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
søndag 17. februar
Kl. 16:30Skjern Håndbold - HBC Nantes (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:05Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasient - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
Kl. 22:00Skiskydning - 8. afdeling
Direkte fra Salt Lake City
lørdag 23. februar
Kl. 17:50Wisła Płock - BSV (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 24. februar
Kl. 14:50Brest Bretagne Handball - Odsense Håndbold (k) - Håndbold
Champions League
Kl. 16:45HC Motor Zaporozhye - Skjern Håndbold (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
fredag 01. marts
Kl. 10:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
Kl. 19:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
lørdag 02. marts
Kl. 10:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
Kl. 14:10Odense Håndbold - København Håndbold (k) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 18:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
søndag 03. marts
Kl. 10:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
Kl. 14:50BSV - Wisła Płock (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 16:40Skjern Håndbold - RK Celje (m) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 18:55Atletik - EM-inde
Direkte fra Glasgow
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
torsdag 07. marts
Kl. 16:05Mix Stafet - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
lørdag 09. marts
Kl. 13:50Rostov-Don - Odense Håndbold (k) - Håndbold
Champions League
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 10. marts
Kl. 13:35Jagtstart (k) - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
Kl. 16:20Jagtstart (m) - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
lørdag 16. marts
Kl. 13:05Stafet (k) - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
Kl. 16:20Stafet (m) - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 17. marts
Kl. 15:50Fællesstart (m) - Skiskydning (VM)
Direkte fra Östersund i Sverige
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
lørdag 23. marts
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 24. marts
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
lørdag 30. marts
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
søndag 31. marts
Kl. 18:30Sporten - Nyhedsudsendelse
Direkte fra Aarhus
Kl. 21:40Fodboldmagasinet - Sportsmagasin
Få ugens sportslige højdepunkter
Releaze TodayAndTomorrowEvents Widget

kommende livekampe

20:45Derby0 - 0Millwall
19:00Bordeaux0 - 0Guingamp
21:00Paris Saint-Germain0 - 0Montpellier
21:00Atletico Madrid0 - 0Juventus
21:00Schalke 040 - 0Manchester City
18:00Sevilla0 - 0Lazio
21. feb, 18:55Arsenal0 - 0BATE Borisov
21. feb, 18:55Villarreal0 - 0Sporting CP
ALLE LIVEKAMPE I DAG